2018

Rok 2018 upłynął w firmie BELIN pod znakiem INNOWACJI – zarówno w sferze produktowej jak i technologicznej.

Działalność innowacyjna jest już na stałe wpisana w system zarządzania przedsiębiorstwem. Wyraża się ona w stałym pogłębianiu naszej oferty, będącej odpowiedzią na wybory konsumentów związane z dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo, a także poszukiwaniem nowych wartości.

Od wielu lat w strukturach firmy istnieje dynamiczny Dział Badawczo-Rozwojowy, prężnie rozwija się także współpraca z wieloma instytucjami naukowymi. Przedsiębiorstwo może się pochwalić patentami i zgłoszeniami na nowe rozwiązania technologiczne. Kreatywne metody zarządzania, poziom inwestycji przemysłowych oraz wiedza technologiczna pozwoliły uzyskać w 2018 środki na rozwój innowacyjnej działalności. Obecnie realizujemy projekt inwestycyjny dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Zautomatyzowana technologia konfekcjonowania herbaty i ziół podnosząca bezpieczeństwo produktu”.

W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku, BELiN w sposób ciągły buduje nowoczesną markę. Tylko w samym 2018 roku w naszej ofercie zadebiutowało ponad 30 nowych produktów , w tym kilka kolekcji:

– „MAMI & baby” skierowana dla dzieci,

– linia herbatek funkcjonalnych KOMPLEX,

– „ SKARBY POLSKIEJ NATURY” – seria herbatek w piramidkach,

– „ZIOŁOWE DUETY” – seria herbat ziołowych w zaskakujących zestawieniach i smakach.